Verduurzaming VvE’s Hillegom, Lisse, Teylingen – Informatieavond

Informatie over energiebesparing, verduurzaming en financieringsmogelijkheden

Nederland is in 2050 een klimaatneutrale samenleving. Dit doel staat in het Klimaatakkoord. Naast dat het goed is voor het klimaat, maakt het ons ook minder afhankelijk van fossiele brandstoffen. Gemeenten en regio’s spelen hierin een grote rol door in de gebouwde omgeving van het aardgas af te stappen. We moeten op zoek naar nieuwe manieren om onze huizen te verwarmen, te koken en te douchen. Ook de huidige gasprijzen stimuleren om naar alternatieve energievoorziening te kijken. De overgang naar aardgasvrij wonen leidt tot veranderingen in huis. Het is belangrijk dat VvE’s zich daar nu al op voorbereiden.

Uitnodiging

Wilt u het comfort in uw appartement vergroten en ook duurzaamheidsmaatregelen in uw onderhoudsplan meenemen?

Er zijn nu gunstige regelingen voor VvE’s om te verduurzamen. De gemeentes Hillegom, Lisse en Teylingen  hebben daarom samen met VvE Duurzaamheidsloket een informatiebijeenkomst per gemeente voorbereid. U wordt daar geïnformeerd over de recente ontwikkelingen rondom de verduurzamingsmogelijkheden van VvE’s. Bovendien biedt de gemeente kosteloos tien intakegesprekken aan waarvoor u zich kunt aanmelden tijdens de avond.

De avonden vinden plaats op de volgende data en locaties:

 • Hillegom: dinsdag 31 januari in de Kulturele Raad, Prinses Irenelaan 16 2181 CZ Hillegom
 • Lisse: woensdag 1 februari, De Beukenhof, Eikenlaan 2a, 2161 EA Lisse
 • Teylingen: maandag 6 februari, theater Het Trefpunt in Warmond, Herenweg 80, 2361 ET Warmond

Pogramma

 • 19:00 Zaal open | inloop
 • 19:15 Welkom
 • 19:30 Spreker 1: Isabelle Sternheim (VVE Duurzaamheidsloket) – De isolatieaanpak
 • 20:00 Pauze en mogelijkheid om zich aan te melden voor de kosteloze intakegesprekken
 • 20:30 Spreker 2: Fiona Hamberg – Nationaal Warmtefonds – Duurzaamheidslening VvE’s
 • 21:15 Nabespreking en mogelijkheid tot het stellen van vragen
 • 21:30 Afsluiting

Aanmelden

U kunt zich aanmelden voor de informatieavond door onderstaand formulier in te vullen. 

  Ik ontvang graag de nieuwsbrief

  U geeft hiermee toestemming voor het delen van de gegevens met uw gemeente voor onder meer andere initiatieven.